Kariérní (doprovázená) pouť

 • Řešíte otázky týkající se vaší práce nebo kariéry?
 • Plánujete začít podnikat?
 • Chcete změnit obor vaší práce?
 • Chcete se posunout výš ve stávající práci?
 • Řešíte problémy s "šéfem / šéfovou " nebo kolegy / kolegyněmi?
 • Končíte studium a nevíte kam dál po škole?
 • Jste budoucí VŠ student / studentka a váháte, jakou školu zvolit?
 • Jste v pracovním stresu a nestíháte?
 • Pracujete přesčas a nemáte kdy dobít baterky?

Jak vám mohu pomoci?

Kariérní pouť je druh doprovázené poutě - vyzkoušejte dávný způsob sebepoznání a osobního rozvoje. Způsob,  který se odehrává mimo dnešní "tradiční" místa, jako jsou konferenční sály, školící střediska nebo zasedací místnosti. Opusťte online webináře a internetová školení. Zaklapněte notebook, ztište telefon a vydejte se na kariérní pouť.

Chůze a pohyb v přírodě zklidňuje, zpomaluje, uvádí vás v soulad se sebou samými, doslova léčí tělo i duši. Příroda je naše tisícileté přirozené prostředí a na pouti nám dává čas a prostor být sami sebou i sami se sebou. Aniž by nás tlačil čas a vedomí, že za hodinu nám začíná další schůze vedle v kanceláři.

Budu vám k plně k dispozici, jako váš osobní profesionální průvodce. Z osobní i pracovní zkušenosti jsem poznal, že rady zvenčí nefungují. Neporadím vám, jakou práci si máte zvolit, zda máte rozjet podnikání nebo odejít od současného zaměstnavatele.  Vše už znáte a máte uvnitř sebe. Jen to potřebujete najít, odemknout. Každodenní shon. Digitální technologie a odpad. Nemožnost zastavit se, s někým si popovídat, sdílet. To vše vás blokuje. Společně najdeme řešení a odpovědi na vaše otázky tákající se vaší kariéry, práce nebo vašich kolegů a kolegyň.  

Během poutě se můžete plně a svobodně vyjadřovat. Bez odsuzování, hodnocení nebo dokonce posměchu. Můžete se spolehnout na druhého, že vás vyslechne. Můžete se pokusit dojít k vašemu vlastnímu řešení. Aniž by vás neustále někdo přerušoval a předkládal naučené chytré rady. 

Už v tom nejste sami. Postupně si najdete vlastní řešení a zažehnete oheň vnitřní motivace. Bude to pro vás náročnější, ale bude to vaše řešení. Vaše cesta. Vaše kariéra. Vaše práce. Váš život, který budete mít ve svých rukou.

Udělejte první krok na vaší další cestě

Průvodce na kariérní doprovázené pouti není ani poradce, ani učitel, ani mentor, ani psycholog ani psychoterapeut – nedává vám rady ani odpovědi na vaše otázky, ale pomůže vám, abyste odpovědi a řešení našli sami v sobě.

Kariérní doprovázené poutě jsou vhodné pro všechny, kteří chtejí chvíli čas pro sebe. Jedno co řešíte, pusťte se na dobrodružnou cestu poutníka za doprovodu svého profesionálního průvodce.

Jak probíhá kariérní dorovázená pouť si můžete přečíst v rámci informací k  doprovázené pouti

Nejčastější dotazy zde.

Jaká je cena?

Cena není předem daná, je věcí dohody. Odráží v sobě vaše možnosti, váš pokrok a moje náklady. A stojí na principu dar za dar.

Obecně je složena ze tří částí:

 • mé náklady a čas na dopravu (nebo v případě vícedenních poutí i na ubytování a stravu)
 • můj čas, jehož cena by měla být určena výší příjmů, kterou si za stejnou dobu vyděláte vy
 • odměna, kterou oceníte přínos, jaký pro vás pouť měla

Využijte kontaktní formulář níže. Napište mi na hynek@bezkravaty.cz nebo zavolejte na 602 633 141. Informace o ceně na stránce objednávka služeb.

Probereme vaše očekávání a pokud se rozhodnete pokračovat společně dál, dohodneme se na podobě a parametrech spolupráce.

Důvěra a bezpečnost je moje priorita. Na webu, v horách i v přírodě. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu nebo objednávky. Údaje nikam nepřeprodávám ani nikomu neposkytuji. Pročtěte si prosím obchodní podmínky. Zásady zpracování osobních údajů