Sprostý koučink

Věda nám jasně dokazuje, že i jako dospělí se řídíme vzorci z dětství, ba co víc, často se chováme jako dětive skrytu duše chceme být stále dětmi. Z toho důvodu nemohou a nefungují rady ani přístupy, které vycházejí z faktu, že jako dospělí víme, co chceme. Že nás motivuje cosi jako osobnví vize, zodpovědnost, důvěra, překonávání komfortní zóny.

Prachobyčejné kecy samozvanců osobního růstu. 

Jediné po čem toužíte je vrátit se zpátky a být dětmi, být v bezpečí, v komfortní zóně desetiletého kluka nebo holky.

A co jste slýchávali od rodičů?

 • “Co musíš udělat pro to, aby jsi zvládnul úkoly, které na tebe delegovala paní učitelka?”
 • “Jaký smysl můžeš nalézt v mytí nádobí?”
 • “Čemu všemu se můžeš naučit při vysávání pokojíčku?”

Ne. Slyšeli jste: (!)

 • “Vyluxuješ to a hned těď, nebo zapomeň na kamarády!”
 • “Ten úkol doděláš, jakmile přijdeš ze školy, jinak dostaneš od táty večer pár facek!”
 • “Vezmeš si tyhle boty a nediskutuj se mnou.”
 • “Tak tahle ne holčičko, takhle by to nešlo, takhle skončíš jako popelářka!”
 • “Jen počkej, děda si tě vezme v létě do parády, to poznáš, co jsem měl za výchovu já!”
 • “Ty spratku.” 

Ano, to je to co potřebujeme, abychom jednou provždy zatočili s prokrastinací. Abychom se pohnuli dopředu.

Ruku na srdce, kolik z nás by vůbec dodělalo základku, nebýt jasnoszřivého přístupu našich rodičů? 
Kolik z nás by šlo na střední, kdyby nás rodiče místo pořádné výchovy jen koučovali?
Jak byste uměli matematiku, kdyby místo vysvědčení byla na škole zavedena 360° zpětná vazba?

Zase jen kecy. “Rychtář, dneska je to za pět”. Večer “zpětná vazba od táty” a za hodinu jsem uměl násobilku, jak když bičem mrská. I bez koučování.

Kolik z vás běželo nechat svázat diplomku poslední den před odevzdáním?” Skoro všichni. Ano, to je to co nám dospělím dnes chybí. Bojíme se a chceme být dětmi. Proto potřebujeme ne pochopení od nadřízenéo, ne svobodu od šéfa a jemný mentorink. Ale potřebujeme slyšet, že dostaneme pár facek.

Potřebujeme slyšet:

 • “Ať mám tu prezentaci v emailu dnes do půlnoci, jinak nepočítej s víkendem.”
 • “Tu analýzu mi dodáš během dneška a nediskutuj se mnou.”
 • “Neštvi mě a koukej to dodělat, jinak dostaneš pár na zadek.”

Jasně víte, že pokud máte svobodu, tak děláte všechno možné a projekt pak ve stresu dokončujete v poslední hodině. Den předem o půlnoci.

Proto je tu pro vás sprostý kouč.

 • Nepotřebujete žádné další knížky o prokrastinaci, vizích a podobné nesmysly.
 • Nepotřebujete každý týden hodinu probírat, jak si naplánujete další týden, jak si rozložitíte úkoly, jak si nastavíte priority.

Potřebujete mít nalinkováno, kdy co uděláte a nad sebou hrozbu biče.

Přestaňte snít o blbostech a začněte konat a žít. Zařaďte se mezi úspěšné lidi, sportovce, špičkové politiky a mnoho dalších, kteří mých služeb již využívají. Zavolejte mi, napište mi a nechte si zas jednou obrazně řečeno "pořádně nakopat zadnici". Zažijte koučink, jaký zatím na našem trhu chyběl!  

ŘEKLI O MNĚ:

“Víte, že pro slovo nejdu daleko, ale Hynek, to je ještě vetší kalibr. Mám hodně posunuté hranice chování. Ale pod vedením Hynka jsem dokázal ještě víc. Dodnes nechápu, jak se stalo, že mě tenhle pyču*, tenhle srá* donutil nasednout do naší obecní multikáry, vzít dopis pro Putina a dojet s ním až na ruskou ambasádu. S Hynkem prostě nečekáte a jdete do akce.”
Anonymní starosta pražské městské části
“Od mládí mám velké problémy stát si za svým názorem, chovat se asertivně, dokázat si prosadit svou. S Hynkem spolupracuji, co jsem se stal poslancem. A myslím, že každý může vidět, jak moc jsem se posunul. Dostat od něj zase nějaký flákanec za to, že jsem podlehl tlaku okolí a nasadil si roušku? Ne, to radši budu po zbytek svého mandátu sedět za plexisklem jako nějaký opičák”
Anonymní poslanec Parlamentu ČR
“Asi sedm let jsem se vnitřně rozhoupával odejít z vysoké politiky. Víte, co to je, když vám každý nadává, že za vše špatné v téhle republice můžete vy? Šílený tlak. Ale znáte to, jakákoliv změna tolika letech je těžká. Kolikrát jsem se zkusil i napít, abych v sobě našel odhodlání předstoupit před kolegy poslance a oznámit jim, že končím. Naposledy z toho byl akorát zas průser, když mě během lockdownu přistihli v zavřené hospodě u piva. A těch novoročních předsevzetí… Vidíte to. Tentokrát stačilo místo novoročního předsevzetí zavolat Hynkovi a do tří týdnu jsem byl ze sněmovny pryč. Pokud chcete přestat odkládat svoje rozhodnutí a najít odvahu ke změně, Hynek jako sprostý kouč je jednoznačná volba.”
Anonymní bývalý poslanec Parlamentu ČR, bývalý Ministr financí
“Typickej buran z Ústí."
Současná manželka
“Ten hulvát mi nestojí za komentář.”
Bývalá manželka
“Staré šovinistické prase.”
Bývalý kolega
“Úplně stejnej, jako jeho fotr.”
Maminka

Už jsem zažil, že občas někdo na sebe zkusí metodu finančního trestu. "Když to nedodělám do večera, pošlu 100 kč na dobročiné účely." Co je to za trest, posílat dětem nebo zvířátkům odpustky za to, že jsem neudělal, co jsem měl?

S programem "sprostý kouč " budete stokoruny posílat mě. Jednou nesplníte, co jste si zadali a podruhé už to neuděláte: “Přece tu nebudu živit toho magora, dneska to dodělám. Na mě bohatnout fakt nebude. “ A máte hotovo to, co jste odkládali dva roky.

Využijte kontaktní formulář níže. Napište mi na hynek@bezkravaty.cz nebo zavolejte na 602 633 141. Připravím vám koučovací program přímo na míru.

100% garance minimálně desti sprostých slov během hodinového koučovacího sezení nebo zdarma taky normálně za peníze. 

Zkuste možnost nezávazné úvodní telefonické konzultace, ale samozřejmě rovněž za peníze.

Už vám nepomůže ani sprostý koučink?

Jste ztracená existence? Už vám nic nepomůže? Tak se mnou vyrazte třeba na VIa Ferraty nebo do hor, kde se aspoň naučíte, jak udělat pořádný uzel na laně. Na zážitky v horách poskytuji doživotní garanci spokojenosti!

Právní informace: tento text vyšel 1.dubna 2021, služba je pouze pro starší 18 let.

Důvěra a bezpečnost je moje priorita. Na webu, v horách i v přírodě. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu nebo objednávky. Údaje nikam nepřeprodávám ani nikomu neposkytuji. Pročtěte si prosím obchodní podmínky. Zásady zpracování osobních údajů